Twórcy w sieci Internet

Oferta skierowana jest przede wszystkim do osób – twórców, artystów, muzyków, pisarzy, poetów, malarzy, plastyków, rzeźbiarzy, jubilerów artystycznych jak również do galerii artystycznych, agencji artystycznych i impresariatów itp.

Pomożemy:

• utworzyć stronę internetową
  • założyć sklep internetowy
  • wykonać materiały multimedialne (filmy, zdjęcia, projekt logotypu, grafikę)
  • wdrożyć narzędzia CEO i wypromować powstałe serwisy w wyszukiwarkach światowych oraz mediach społecznościowych
  • przeszkolić personel e zakresie obsługi, administracji i zarządzania treścią publikowanej strony, sklepu, galerii online itp.

Fundacja Kultury WOBEC, posiada w swoim zapleczu wolentariatu osoby, z którymi ściśle współpracuje i odpowiada za rzetelne wykonanie usług i prac, w tym za bieżące utrzymanie usług w sieci Internet i ich administrację.

Dochód uzyskany z oferowanych usług zasila fundusz przeznaczany na działalność statutową na rzecz kultury. Fundacja wystawia faktury na wykonane prace.