Casting do projektu spektaklu Teatr Tańca   4-5 maja 2018 r

Casting do projektu spektaklu Teatr Tańca 4-5 maja 2018 r

Zapraszamy chętnych profesjonalnych tancerzy i artystów ruchu, którzy mają już doświadczenie zarówno w profesjonalnej szkole tańca, jak i pracy na scenach niezależnych, w wieku 18-35 lat do udziału w nowym projekcie – przedstawieniu teatru tańca „Odrzućmy maski zła” do choreografii Amelii Emmy Forrest. Ostatecznym celem projektu będzie światowa premiera spektaklu w Operze Bałtyckiej w Gdańsku 24 sierpnia 2018 roku, a następnie prezentacja tego spektaklu w innych  miastach Polski i za granicą.
Przesłuchanie (
wyłącznie za zaproszeniem) odbędzie się w dniach 4-5 maja 2018 r. Zaproszeni wnioskodawcy zostaną o miejscu i dokładnym terminie przesłuchania powiadomieni do 18 kwietnia b.r.
Poszukujemy tancerzy wszelkich orientacji, różnych kultur  Choreografka Amelia Emma Forrest będzie poszukiwała artystów ruchu z doskonałym kontaktem i indywidualnymi umiejętnościami improwizacji.
Termin zgłoszeń do 15 kwietnia b.r.
Zatrudnieni tancerze muszą być
po castingu dostępni przez okres prób, które odbędą się w dniach od 20 lipca do 23 sierpnia 2018 roku, oraz w przedstawieniach (premierze w dniu 24 sierpnia 2018 roku oraz w innych przedstawieniach w pierwszej dekadzie września). Udział w przedstawieniach będzie obejmował dodatkową opłatę.
Zainteresowani kandydaci są proszeni o przesłanie e-maila z linkiem do zapisu wideo wcześniejszej pracy lub angażu, nie dłuższego niż 2 minuty i 30 sekund, mile widziane będzie również CV.

Kontakt:  casting@maskizla.eu.

Więcej informacji o projekcie: www.maskizla.eu oraz na stronie Fundacji Kultury WOBEC: www.fkw-24.pl